Пн-Пт 9:00 - 18:00

(063) 705-37-91

Блендери


В категорії немає товарів

Незамінним помічником українських господинь є прилад, за допомогою якого можна виконати ряд операцій. Відразу на думку спадає громіздкий комбайн, проте подрібнювати, змішувати, натирати, збивати можна і компактним кухонним блендером. Купити такий є можливість відносно дешево, якщо заглянути на сайт ДомоТех. Інтернет-магазин пропонує широкий вибір даної техніки в розстрочку і за готівку.

Перед тим, як купити блендер в Україні або в іншому куточку світу, варто визначитися з тим, які характеристики останнього потрібні. У продаж надходять вироби трьох типів:

  • стаціонарний пристрій;
  • занурювальний;
  • комбінований.

Кожен з них має свою переваги і недоліки, особливості функціонування. Через те потрібно їх вивчити перед оформленням покупки.

Стаціонарний кухонний блендер

У світі такі блендери, вартість яких є найвищою, називають шейкери. Служать вони для змішування найрізноманітніших продуктів - коктейлів, соусів, яєчних білків, вершків і т.п. Також вони дуже зручні при подрібнені льоду - ніякі інші процесори не впораються з таким складним завданням на відмінно, крім блендера. Тому купити його необхідно всім закладам громадського харчування, в меню яких вказані різноманітні мікси.

Головна перевага техніки в тому, що під час роботи оператор тримає її в руках, а займається іншою справою. Досить покласти інгредієнти, вибрати програму і натиснути кнопку пуску. Нові моделі мають функцію самоочищення, що теж економить зусилля і дорогоцінний час.

Ємність вироби виготовляється зі скла або харчового пластику. У першому випадку їжа не вбирає запах або присмак матеріалів, але деталь є дуже крихкою, а заміна - проблематичною, дорогий. Пластмаса трохи міцніше, обходиться недорого, проте вона боїться гарячих продуктів і може потемніти в процесі експлуатації.

Потужність. Цей показник визначає швидкодію блендера, його продуктивність. Бюджетний електроприлади оснащений мотором в 300 ват і більше, трохи краще - в Потужність 600 Вт. Більш потужний доцільно використовувати для професійної кухні в закладах хорека бізнесу.

Особливості занурювального блендера

Стаціонарний блендер для кухні - хороший домашній варіант, ціна якого по кишені кожній родині. Його головним робочим інструментом є так звана «нога». Елемент виготовляється з пластика або металу і призначається для перетирання їжі в однорідне пюре. Тому замовити такий процесор коштує молодим мамам і жінкам, які тільки збираються ними стати.

Матеріал «ноги» має велике значення. Пластмаса значно дешевше, може надавати їжі певний присмак і характерний запах, зовсім не підходить для гарячих страв. Металевий елемент буде служити довше, однак варто більше (при дефіциті фінансів оформите техніку в кредит).

На що ще варто звернути увагу, вибираючи ручну модель?

  • показник потужності, який визначає ефективність роботи і швидкодія, здатність впоратися з твердими продуктами;
  • швидкість обробки;
  • кількість швидкостей (імпульсний режим і плавне перемикання);
  • кількість і характер насадок (зустрічається віночок для збивання, млин, чаша-подрібнювач, вакуумний насос і контейнери до нього, ін.).

Ціни на блендери в інтернет-магазині визначаються особливостями моделі, компанією-виробником, додатковими опціями.

Ще деякі тонкощі блендера для кухні

Описувати комбінований вид блендера немає сенсу, оскільки цей подрібнювач ввібрав всі сильні сторони від обох попередніх технічних засобів. Вибираючи машинку, зверніть увагу на об'єм чаші, спосіб управління, наявність краника, ергономіку, компактність, дизайн.


Україна відома тим, що в місті можна знайти оптимальне кухонне приладдя. Тільки каталог DomoTeh зібрав ходових продукцію відомих брендів. Вивчити рейтинг популярності кожної марки і замовити товар в режимі онлайн можна не виходячи з дому.